ماسک آنزیمی لیفتینگ کانتورینگ
داخل سبد خرید

ماسک آنزیمی لیفتینگ کانتورینگ

۲۰۰ گرم
۱/۹۹۵/۰۰۰ تومان
آنزیم تراپی دکتر نیک شناخته شده ترین درمان اصلاح پوست می باشد.
این درمان منحصر به فرد دکتر نیک، فناوری نوآورانه ای و نتایج واقعا شگفت انگیزی را به ارمغان می آورد.

با توجه به نیازهای شما آنزیم درمانی می تواند به مشکلات زیر کمک کند:
✅ آکنه
✅ لک
✅ خطوط ظریف و چین و چروک
✅ اسکار

آنزیم دکتر نیک در حالی که گردش خون و اکسیژن‌ رسانی را افزایش می دهد.
برای از بین بردن سموم و ناخالصی‌ها از پوست از درناژ لنفاوی استفاده می کند، پوست برای مدت کوتاهی پس از ماسک گذاری چیزی را به عنوان «اثر پلاسماتیک» نشان می‌دهد.

اسکین تراپ دکتر نیکی عزیز آیا آنزیم دکتر نیک خود را تهیه کرده اید؟
آنزیم تراپی Dr.Nick
درمان آنزیمی پیشرفته برای پوست
پایه و اساس پوست سالم

آنزیم تراپی یک درمان بازنگری پوست است که برای بازیابی سریع سلامت و عملکرد طبیعی سلول‌های پوست شما طراحی شده است و آنها را قادر می‌سازد درست مانند دوران جوانی خود عمل کنند.
هدف آنزیم تراپی بیدار کردن فعالیت آنزیمی پوست برای بازگرداندن عملکرد از دست رفته در پوست و بازگشت آن به حالت طبیعی است.

قدرت آنزیم تراپی دکتر نیک

آنزیم تراپی - پایه و اساس پوست سالم
آنزیم تراپی - پایه و اساس پوست سالم است دکتر نیک معتقد است که منشاء اکثر شرایط پوستی نتیجه ای از ناسازگاری درون پوست است.
تراپی آنزیمی دکتر نیک در بازگرداندن هماهنگی در پوست با تحریک فعالیت طبیعی آنزیمی طبیعی پوست است.

آنزیم درمانی عنصر اصلی مفهوم :
🔷️ حذف
🔷️بازسازی
🔷️حفاظت
🔷️نگهداری است

آنزیم تراپی:
🔴 پوست را از تمام ناخالصی ها سم زدایی می کند تا ظاهری درخشان داشته باشد.
🔴ماهیچه های صورت را تحریک می کند تا پوست خسته و افتاده را فوری بالا بکشد و لیفت کند.
🔴 پوست را با افزایش خونرسانی سالم به پوست تغذیه می کند.
🔴 برای داشتن ظاهری جوان تر، پوست را سفت، تقویت و محکم و لیفت می کند
🔴ظاهر زخم ها و پوست ناهموار را صاف می کند
🔴ظاهر خطوط ریز، چین و چروک و افتادگی پوست را کاهش می دهد
🔴لیفت فوری و طبیعی صورت را فراهم می کند
🔴 ایمن برای استفاده برای انواع پوست
🔴 به رفع هر گونه نگرانی پوستی کمک کنید
🔴سایر روش های پوست را برای بهبود نتایج تعریف می کند

* در مورد اثرات آنزیم *
۱. سم زدایی کردن ک به پوست ظاهری درخشان میده
۲. تحریک عضلات صورتی که منجر به لیفت آنی میشه*
۳. تغذیه رسانی و اکسیژن رسانی به سطح پوست با افزایش جریان خون
۴. صاف کردن یا نرم شدن سطح پوست زبر و اسکار*
۵. کاهش خطوط ها ، چروک ها و افتادگی های پوست
۶. مناسب انواع پوست*
۷. روش مکمل برای انواع مشکلات پوستی

مزایای آنزیم تراپی

❇️به بازیابی ریتم طبیعی پوست کمک می کند:
مفهوم آنزیم تراپی دکتر نیک حذف، بازسازی، محافظت، نگهداری را در بر می گیرد که هدف آن تقلید از عملکرد پوست از هر جهت است. هنگامی که ریتم پوست بازیابی می شود، وضعیت پوست مشکل دار به حالت عادی باز می گردد.

❇️بافت پوست را روشن می کند: در نتیجه درمان آنزیمی و اثر پلاسماتیک، خون تازه و غنی از مواد مغذی، بافت پوست را تغذیه می کند و آن را سالم، درخشان و روشن تر می کند.

❇️سیستم ایمنی پوست را تقویت می‌کند: عملکرد سلول‌های لانگرهانس پوست تحریک و تقویت می‌شود که به پوست کمک می‌کند که قوی تر عمل کند.

❇️بافت پوست را روشن می کند: در نتیجه درمان آنزیمی و اثر پلاسماتیک، خون تازه و غنی از مواد مغذی، بافت پوست را تغذیه می کند و آن را سالم، درخشان و روشن تر می کند.

❇️سیستم ایمنی پوست را تقویت می‌کند: عملکرد سلول‌های لانگرهانس پوست تحریک و تقویت می‌شود که به پوست کمک می‌کند که قوی تر عمل کند.

❇️در سطح سلولی عمیق کار می‌کند: در جایی که برخی از درمان‌های زیبایی صورت ممکن است فقط روی سطح پوست اثر بگذارند، درمان‌های آنزیمی دکتر نیک در عمق پوست در سطح سلولی کار می‌کنند. دکتر نیک تنها شرکتی در جهان است که از اثرات مفید آنزیم‌های پیام‌رسان انتقالی در فرآیند ارتباطات سلولی و غشایی متقابل استفاده می‌کند.

❇️یکپارچگی ساختاری پوست را بهبود می بخشد: آنزیم تراپی به تولید کلاژن و الاستین کمک می کند که از بافت پوست حمایت می کند. عضلات صورت و گردن نیز از طریق یک سری انقباضات عضلانی در طول درمان تقویت می شوند. نتیجه پوست سفت تر و سفت تر با کاهش افتادگی، چین و چروک و خطوط است.

❇️یک پروتکل بسیار همه کاره با کاربردهای متعدد: آنزیم تراپی را می توان به طور ایمن به عنوان یک سیستم پشتیبانی در ارتباط با سایر روش ها، سیستم ها یا محصولات پوستی برای بهبود نتایج و کمک به حداقل رساندن زمان از کار افتادگی و در عین حال کاهش خطر عوارض جانبی احتمالی استفاده کرد.

آنزیم تراپی پشتیبانی برای

- آرام بخش و کنترل پوست های واکنش پذیر
- قبل و بعد از عمل جراحی
- مدیریت زخم برای کمک به روند بهبود
- تزریقاتی مانند بوتاکس، فیلرها، مزوتراپی برای بهبود نتایج
- میکرودرم ابریژن
- درمان های لیزری
- نور درمانی LED
- لایه برداری شیمیایی
- میکرونیدلینگ

❇️آماده سازی پوست: پوست را می توان با چند جلسه آنزیم تراپی آماده کرد تا قبل از هر درمان تهاجمی پوست، آن را تقویت کند تا از عوارض جانبی یا واکنش های ناخواسته به درمان جلوگیری شود. هنگامی که سلامت پوست به دلیل برخی داروها، مصرف مواد مخدر، الکل، رژیم غذایی نامناسب یا آسیب های محیطی به شدت به خطر افتاده است، این یک عامل مهم است.

❇️نتایج پیشرونده: اثرات آنزیم درمانی پیشرونده است. هرچه درمان های آنزیمی بیشتری داشته باشید، با پاسخ سلول ها به درمان، پوست شما بهتر می شود. در طی چند جلسه، سلول‌های پوست به‌طور مؤثری آموزش داده می‌شوند تا درست مانند زمانی جوان و سالم بودند، عمل کنند. عملکرد و تعادل سلولی از دست رفته زمانی که سلول ها یاد می گیرند کاری را که در ابتدا برای آن طراحی شده بودند انجام دهند بازیابی می شود.

برنامه‌های کاربردی برای آنزیم‌ درمانی

- مدیریت بالا رفتن سن
- يک لیفت زیبایی
لیفت صورت توسط آنزیم یک لیفت نهایی و غیر تهاجمی بدون جراحی است! یک برنامه درمانی ۱۲ هفته ای که برای پوست های بالغ طراحی شده است تا پوست آویزان شده را بلند و محکم کند و چین و چروک و خطوط را کاهش دهد.

بازگشت موثر سن در ۱۲ هفته
برای معکوس کردن علائم پیری، باید تغییراتی را در پوست ایجاد کنیم و در سطح سلولی کار کنیم. صرف مالیدن یک ترکیب روی سطح پوست، علائم پیری را از بین نمی برد!

درمان لیفت توسط آنزیم دکتر نیک با تحریک ساختارهای زیرین پوست عمل می کند. این کار با انجام تمرینات مخصوص به پوست به دست می آید، مشابه روشی که با ورزش بدن را سفت و سفت می کنید.

آنزیم تراپی دکتر نیک برای موارد زیر طراحی شده است:
* سلول های مرده پوست را از بین می برد
* سموم را از پوست میشوید
* پوست را ورزش میدهد و عضلات صورت را تقویت می کند
* پوست آویزان را سفت، قوام دار و محکم می کند
* شبکه عروقی را باز می کند و اکسیژن و مواد مغذی ضروری را به سلول های پوست می رساند
* تحریک تشکیل کلاژن و الاستین جدید برای بهبود استحکام و جهش
* تقویت ساختارهای زیرین پوست
* از بین بردن قرمزی و مویرگ های ناخوشایند در پوست
* تغذیه اضافی برای ظاهری پر جنب و جوش فراهم می کند
* منافذ گشاد شده ناخواسته را کاهش می دهد

درمان ها و محصولات ضد پیری تحسین شده جهانی دکتر نیک بسیار موثر هستند و نتایج عالی را ارائه می دهند. بدون جراحی زیبایی پرهزینه، پرکننده ها یا تزریق، ظاهری جوان را به طبیعی ترین روش ممکن بازیابی می کند.

باند عضلانی
یک درمان مدیریت افزایش سن بسیار موثر که برای مبارزه با پیری زودرس طراحی شده است. این درمان برای مردان و زنانی که خواهان راه حلی طولانی مدت برای حفظ ظاهر جوان خود هستند مناسب است.

INSTANT LIFT یک "لیفت" فوری و انتخاب
❇️ عالی برای درمان پوست قبل از هر عروسی یا رویداد مهمی است: پوست شما را محکم، خدش رنگ و شفاف و درخشان می کند تا ظاهری جوان، سالم و درخشان به آن ببخشد.

آنزیم‌ تراپی دکتر نیک چگونه کار می‌کند
درمان آنزیمی دکتر نیک قوی‌ترین و مؤثرترین روش برای هیدرولیز مواد سلول‌های مرده از بافت‌های پوست، سم‌ زدایی پوست از تمام ناخالصی‌ها و لیفت کردن و سفت‌کردن آن برای ظاهری جوان‌تر و درخشان‌تر است.

ماسک های آنزیمی ما می توانند پوست را به تدریج سفت کنند و ناخالصی ها را از سلول های پوست با فرآیندی به نام اسمز معکوس پاک کنند.

اسمز معکوس یک عمل "فلاش بک" است که مایعات را وارد غشای اطراف سلول ها می کند و تمام ناخالصی ها(Lipofuscin) لیپوفاسین (انواع رنگدانه‌های چرب که در اثر پیری در یاخته‌ها به‌وجود می‌آیند) را پاک می کند و یک ماده تمیز و سفید باقی می گذارد. لیپوفاسین یک ماده رادیکال آزاد است که در اثر آسیب نور خورشید یا آسیب های دیگر به پوست ایجاد می شود.مطالب مرتبط با جستجو

آنزیم | شیر |
روش خرید از سایت ویواسل
پیگیری کالا
تلفن فروش
پشتیبانی