پیلینگ آنزیمی دکترنیک

پیلینگ آنزیمی دکترنیک

۳۰ گرم
۲۲۵/۰۰۰ تومان
30grEnzyme deep cleanser
مناسب انواع پوست
این محصول به عنوان یک لایه بردار عمقی در روتین روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.

این پاک کننده متشکل از محتویات آنزیمی بر پایه گیاهان است که برای از بین بردن آلودگی و ناپاکی ها از عمق منافذ پوستی مورد استفاده قرار می گیرد و در عین حال به از بین بردن سلول های مرده پوست برای ایجاد پوستی سالم و شاداب کمک می کند.این محصول با نفوذ به لایه های عمیق پوست ،عمیقا تمام منافذ را از هرگونه چربی اضافه و آلودگی پاکسازی میکند و باعث نرمی و لطافت بافت پوست میشود. این محصول برای استفاده کلینیکال و هم به عنوان محصول هوم کر قابل استفاده است. بسیاری از بیوتیشن ها در حال حاضر از پودر پاک کننده عمقی منافذ انزیمی استفاده می کنند. این نشان محبوبیت بالای این محصول است.

محتویات اصلی:
اسکوربیک اسید: آنتی اکسیدان
پاپایا: پاک کننده
بتایین: کنترل تعادل PH
آلانتویین: آرام بخش
آربوتین: مرطوب کننده

نحوه مصرف لایه بردار آنزیمی دکتر نیک:
برای ایجاد یک فوم سبک، مقدار کمی از پودر را با مقداری آب سرد ( قطره قطره اضافه کنید) به وسیله براش مویی، به سرعت مخلوط کرده و بر روی پوست مرطوب بزنید و با ملایمت به شکل دورانی ماساژ بدهید.
در نهایت پس از قرار دادن یک دقیقه بخور مستقیم حوله گرم روی صورت ، پوست را پاک کنید.

پیلینگ چیست؟
اگر می‌خواهید بدانید که پیلینگ صورت چیست باید گفت پیلینگ یا همان لایه برداری پوست روشی است که می‌توان توسط آن سلول‌های مرده را از لایه سطحی پوست پاک کرد. در واقع در حین لایه برداری با جدا کردن این لایه پوستی، پوست صورت روشن‌تر می‌شود. این فرآیند موجب می‌شود محصولات مراقبتی مانند کرم، سرم و … در عمق بیشتری از پوست نفوذ کنند و عملکرد بهتری داشته باشند.روش خرید از سایت ویواسل
پیگیری کالا
تلفن فروش
پشتیبانی